Kardeşler Lastik tarafından müşterilere sunulan hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz.

Rotbalans Servisimizde 2001 model HUNTER 611 4 kafalı Rot cihazı Kullanılmaktadır. Bu cihaz aracınızın rot, kamber ve kaster ayarlarını bilgisayarda vizyonel şekilde gösterir ve bu cihzda 8 sensör bulunur bu sensorler yardımıyla her tekerleğin açısını tam olarak ölçer.

Yani aracınızdaki ayar bozukluklarını siz bilmesniz bile rahatlıkla görebilirsiniz. Bu cihazın bir diğer özelliğide fabrikanın vermiş olduğu değerlere göre ayarlar , defransiyeldeki eğikliği aracın kazalı olup olmadığını tespit eder.

Bu serviste CEMB' in 2001 model yanal kayma, amortisor ve fren test makinasıda kullanılmaktadır. Aracınızdan sökülmeden; amortisörlerinizin patlak olup olmadığı, ne kadar eskidiği, yüzde kaç performans ile çalıştığı,
verdiği performasta birbirine olan oranı rakamlar ve grafikler ile gösterir.

Aracınız frenleri sökülmeden diskte yamukluk , kampanada yamukluk, tekerde sıkılık olup olmadığını, birbirine olan oranı, el freninin ne kadar tuttuğu, frenlerin ne kadar ve ne performans ile tuttuğunu rakamlar ve grafiklerile gösterir.

En modern metodlarla lastik tamiri, balans sabitleme ve seyyar balans sabitleme hizmeti, ön arka düzen ayarları ve far ayarları son sistem cihazlarla yapılmaktadır.

Lastik servisimiz en son sitem makinalarla ve eğitimli elemanlarıyla en doğru, en hızlı ve en kaliteli servis hizmeti vermektedir.

 

 

Aracınızın mekanik donanımında motor, şanzuman ve difreansiyeller hariç herşeyin değiştirilebildiği (araç sökülmeden yağ fiilitresi, hava filitresi, yağ , amortisör, fren balatası ve diski, fren diski tornası buji, debriyaj, baskı balatası, aks bilyaları....) peryodik bakım olarak hizmet vermekteyiz kullanılmış olduğumz parçalar fabrikaların tavsiye etmiş olduğu parçalar ve yağlardır