Hizmetler

Lastik Tamiri

Kardeşler Lastik

Yenisini Almak Yerine Tamir Ettirin


Lastik tamiri sırasıyla şu süreci takip eder:

Lastikteki deliğin ve lastiğin iç kısmının derinlemesine incelenmesi ve temizlenmesi.

Lastiğin hava kaçıran kısmının yamaya hazır hale getirmek için deliğin traşlanması.

Lastigin hava kaçıran kısmının sızdırmazlık katmanının raspalanması.

Açılan deliği ve karkası güçlendiren “mantar yama” adı verilen özel parçanın yerleştirilmesi.

Son olarak, lastiğin basınçla test edilmesi.


Lastiğin tamir edilmesi birçok durumda mümkündür ancak, bu işlem uzmanlık gerektirir.

KARDEŞLER LASTİK teknisyenleri patlayan lastiği söktükten sonra, tamirinin mümkün olup olmadığını anlamak için hasarı inceler. Her şey, lastiğin durumuna, deliğin boyutuna ve yerine bağlıdır.

Lastiğinizin patlaması halinde, daha fazla para harcayarak yenisini almak yerine lastiğinizi tamir ettirin! KARDEŞLER LASTİK, eğer mümkünse her zaman lastiğinizi onarır ve lastiğinizin kullanım süresinin uzamasını, lastik maliyetinden tasarruf etmenizi, emniyetli bir şekilde ve endişe duymadan, yeniden yola dönmenizi sağlar.

Lastiğiniz inmiş ise patlamış olabilir; fakat başka bir sebeple basıncının düşmüş olması ihtimali de vardır (supapın sızdırmazlığı, jantın paslanması gibi…) Diğer lastiklerinize göre anormal bir hızla iniyor ise bu lastiğin hasar görmüş olduğu anlamına gelir. Çok yavaş inmeye neden olan bir delinme söz konusu olabilir. Her iki durumda da, lastik tamirinin bir uzman tarafından gerçekleştirmesi gerekir.

Lastik hasar sorununuz tamir edilebilir bir durumdaysa, KARDEŞLER LASTİK'te lastiğiniz tamir edilir; bunun yerine yeni lastik satın alınması önerilmez. Araç bakım hizmetleri, fiyatları ve kampanyalar hakkında daha fazla bilgi almak için linke tıklayınız.

Diğer Hizmetler:

İletişime Geçin