Hizmetler

Yol Yardım

Kardeşler Lastik

Acil Durumlarda Hemen Yanınızda

Araba ile yolda giderken başınıza gelebilecek en kötü şeylerden bir tanesi aracınızın arızalanmasıdır. Ufak bir araç arızası bile size sıkıntı dolu saatler yaşatabilir. Hele tek başınıza seyahat ediyorsanız ve şehir merkezinden uzak bir yerdeyseniz problem iyice işin içinden çıkılmaz bir hale gelebilir. Öte yandan en az araç arızalanması kadar sık karşılaşılan lastik patlaması sorunu da benzer sıkıntılara sebebiyet verir. Üstelik araç arızalarında hemen bir yol yardım hizmetine başvurulurken, lastik patlamalarında sorunu yardım almadan çözme eğilimi daha yaygındır. Bununla birlikte patlak lastik değişimi, çoğu zaman tahmin edilenden çok daha fazla zaman alır.

Profesyonel hizmet veren yol yardım firmaları, lastikleri de güvence altına alır. Lastik yol yardım hizmeti, seyahatiniz esnasında yolda güvenle gitmenizi sağlayan en önemli unsurların başında gelen lastiklerinizin patlaması ya da zarar görmesi durumunda anında devreye girer.
Keyifle yolda aracınızı sürdüğünüz sırada, lastiğinizin arızalanması sizi içinden çıkılmaz bir duruma sokabilir. Yedek lastiğiniz yoksa ya da var olan yedek lastiğinizi değiştiremiyorsanız sizin için tek çözüm yolu gözükür; acil bir şekilde lastik yol yardımı için uzman bir ekipten destek istemek. Aracınızın tek lastiği patlak ise gelen lastik yol yardımı ekibi itina ile aracınızın lastiğini değiştirebilir; ancak eğer birden fazla lastiğinizde sorun varsa gelen lastik yol yardım ekibi çekici ile aracınızı en yakın servise ya da lastikçiye götürür.

Lastik yol yardımı ile iletişime geçmek için lastiğinizin sizi yola devam edemez hale getirmesine izin vermeyin.

Lastiğinizden duyacağınız ufak bir tıs sesine dahi iyice kulak vererek henüz lastiğiniz tamamen inmeden duruma el koyabilir, iç lastiğinizin ve jantların zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

Gördüğünüz üzere, lastiğiniz patladığı zaman artık karalar bağlamanıza gerek yok. Lastik yol yardımı ile lastiğinizi hemen değiştirebilir, soruna anında müdahale edebilir, yolunuza güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Türkiye sınırları içerisinde nerede olursanız olun, yol yardım hizmetlerinden faydalanmak ve yol yardım ile ilgili yalnızca bilgi almak istediğiniz her konuda yardım almak için, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz.

Diğer Hizmetler:

İletişime Geçin